آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

وقتی باطل جای باطل نشست !

خدایا : پس چرا نفرین ها اثری ندارند ...

ریزه نیوز : بد جوری هوای این روز ها ی باشگاه پرسپولیس ابری است ، خبری از هیچ کس نیست و هر چه دلشان می خواهد انجام می دهند !

هواداران این باشگاه نگران هستند و مانده ایم که چگونه آقایان شبها را آسوده پلک روی هم می گذارند هر چند می دانیم برای اقایان تنها یک جیب پر پول مهم است و بس !

زمانی که یک شبه نامه به ازل مدیر عامل سابق سرخ ها سردار رویانیان زدند ، همه ی هواداران این باشگاه دعا می کردند خدایا این چند ماه مانده ی دولت خدمتگزار  را هم زودتر سر برسان !همه از کارها و تصمیمات عجیب و غریب  عباسی ، از بله قربان گویی های ایشان خسته شده بودند لحظه شماری می کردند برای آمدن دولتی جدید و وزیری ورزشی ...

گودرزی از راه رسید ...

در اولین گام تصمیمات عباسی را ادامه داد ، هرچه جلوتر می رفت تصممیات مریخی اش بیشتر نمایان می شد ، وزیر بی تدبیر دولت تدبیر ،  بعد از اینکه سردار را در منگنه گذاشت و نامه به عزلش زد ، مدیر عاملی جدید رو کرد ، سلطان ، مدیر سابق دیزی فروشی ، آری پروین ، که در این شرایط حساس حتی به خود زحمت یک گفتگو و دفاع از پرسپولیس را هم نمی دهد ، گویا او دیگر آن قدر از کنار این باشگاه برده است که سیر سیر شده است !

هنوز مهر امضای وزیر باتدبیر خشک نشده بود که سلطان عزل شد و رحیمی آمد ، رحیمی را زیر سایه ی سیاسی گذاشتند تا نتواند نفس بکشد ، کسی نفهمید که چرا دایی و رحیمی را هم خط زدند !

اما وزیر دست بردار نبود و در ادامه ی مسیر نابودی باشگاه منتقمی را به صندلی مدیریت باشگاه رساند تا جمع کچل های پرسپولیس  کامل شود ، منتقمی هم رفتنی شد و دنیا ماند با سیاسی ، حال وزیر سیاسی بود و سیاسی سیاسی ، همه چیز سیاسی بود !

وزیر که انگار ماه ها برنامه ریزی می کرد تا به سیاسی برسد ، در یک چشم بهم زدنی مدیر عامل منفور پرسپولیسی ها را پشت میله های زندان اوین دید !

پرسپولیس در حساس ترین زمان ممکن ، غرق حاشیه های جناب وزیر شد و وقتی یکی یکی مهره های ایشان سوختند ، نوبت به طاهری رسید ، حال مانده ایم که آیا جوهر امضاءهای ایشان هم خشک می شود و یا ...

اما هواداران این باشگاه نا امید تر از آن هستند که اعتراضی کنند ، فقط دعا می کنند خدایا بازی های لیگ قهرمانان آسیا از راه نرسد !

همه با هم یک صدا ، گودرزی مچکریم!

 

استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع ریزه نیوز بلامانع است .

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 08 دی 1393 ساعت 17:52
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .