آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

به به امارات را بردیم !

ریزه نیوز : ایران با 9 امتیاز به عنوان تیم اول به مرحله بعد سعود کرد تا منتظر بازی ژاپن و اردن باشیم و با یکی از بازنده های این بازی روبه رو شویم و شاید خیلی ها دوست داشته باشند این تیم اردن باشد .

اما امروز ایران کار بسیار مهمی را انجام داد و در زمین ناهموار ورزشگاه سانکورپ  با گل دقایق پایانی گوچی موفق به شکست تیم امارات شد . این برد شاید برای خیلی ها دلنشین بود اما نکاتی بسیاری در این دیدار به چشم آمد که به طور مختصر مرور می کنیم .

بردن امارات در دقیقه ی 90

شاید خیلی ها از این برد زوق زده شده باشند و امثال مسئولین ورزشی ایران هم کیف کرده بشند ، اما بردن تیم امارات با نود دقیقه بی برنامگی و زدن زیر توپ و بدون خلق حتی یک فرصت ، لایق ستایش نیست !

کار تیمی زیر صفر

با اینکه حدود 4 سال است که از فعالیت کیروش در ایران می گذرد و خیلی از بازیکنان عقیده دارند که یکی از بهترین مربیان جهان هدایت تیم ملی  را بر عهده دارد اما در تمام این مدت حتی یک کار تیمی از تیم کیروش شاهد نبوده ایم .

برد های یک بر صفر

شاید خیلی ها عقیده داشته باشند که برد در هر شرایطی برد است اما نتیجه های یک صفر ایران و بازی ها ی کاملا دفاعی تیم کیروش در تمام این مدت ، هیجان را از فوتبال ایران گرفته است و خیلی ها بر این باورند که فوتبال کیروش بیشتر به علی اصغری شباهت دارد تا یک فوتبال ناب و تماشاگر پسند .

اصرار بر بازی های تدافعی

اوج کار کیروش بدون شک مقابل آرزانتین تا دندان مسلح رقم خورد و با دفاع منسجم ، خیلی ها را به ایران امیدوار کرد ، اما قرار نیست مقابل حتی امارت هم به این سبک بازی کنیم و در ساق پاهای بازیکنان ایران جراتی به نام حمله وجود نداشته باشد .

بردیم اما تحقیر شدیم

وقتی در مقابل تیم امارات بردیم ، شاید عده ای از شادی در پوستشان نمی گنجیدند ، اما خیلی ها هم وقتی به سبک بازی ، آمار و ارقام نگاه می کردند از اینکه این تیم کشورشان بود ، شرمگین بودند !

وقتی تمام آمار به نفع امارات بود و تنها ما برنده ی بازی بودیم که روی توپی کاملا شانسی به برتری رسیدیم ، خیلی ها در این اندیشه بودند پس بازیکنان ما در زمین فقط یا راه رفته اند یا بزن زیرش در دستور کارشان بوده است ، آمار 500 پاس در مقابل 100 پاس آن هم در دیدار با امارات سبب شرمساری است که خیلی ها نمی توانند آن را تحمل کنند .

وقت کشی

در حالی که گزارشگر بازی تصمیم داشت این نکته را به بینندگان تلویزیونی القا کند که اماراتی ها قصد تلف کردن وقت را دارند ، اما میلیون ها ایرانی شاهد بودند که اماراتی نه اینکه اصلا چنین قصدی را نداشتند بلکه با بازی یک دست و پاس های دقیق ، برای تیم کیروش کلاس آموزشی برگزار می کردند و در هیچ صحنه ای شاهد وقت تلف کردن خارج از عرف اماراتی ها نبودیم .

به نظر می رسد با تغییر سبک بازی و برنامه ریزی های کشورهای عربی می رود تا این شیوه ی ناجوانمردانه ، تلف کردن وقت کاملا منسوخ شود و بعضا در بسیاری از دیدار های لیگ ایران و تیم ملی بیشتر شاهد این برنامه ی قدیمی کشورهای حوزه ی خلیج همیشه فارس هستیم .

ز شیر شتر خوردن و سوسمار

عرب را به جایی رسیده است کار

 

که تاج کیانی کند آرزو

تفو بر تو ای چرخ گردون تفو

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 29 دی 1393 ساعت 14:01
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .