آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

سرباز فراری نمی جنگد

محمد سلیمی محمد سلیمی

 

ریزه نیوز :بعد از باخت ایران و حذف تیم ملی مقابل عراق ، طبق روال گذشته آقایان برای سرپوش گذاشتن روی اشتباهات خود به داوری تاختند و وقتی شرایط را مهیا دیدند برای سر در گم کردن مردم بهانه ای به نام دوپینگ یار عراقی ها به دست آوردند و در حالی که خیلی ها دل خوش به سعود ایران بودند ، ما به نکته ای رسیدیم که شاید برای خیلی ها قابل هضم نباشد ...

 

قبل از سفر تیم ملی ایران به بازی های آسیایی آن قدر برای حضور سربازان فراری به این در و آن در زدند و قانون را راحت سر کشیدند ، که انگار قرار است سرباز فراری تیم ملی ، مهرداد خان پولادی یک تنه تیم را نجات دهد ، غافل از این بودند که فراری ها هر گز نمی جنگند !

فراری

 

اما وقتی در یک حرکت بچه گانه ، ستاره و امید کیروش کارت دوم را دریافت کرد ، خیلی از سربازان ایران عزیز بیشتر عذاب کشیدند  ، که چرا همرزم فراریمان در اوج رقابت ، پا پس کشید !

 

پولادی علاوه بر سابقه ی فرار از خدمت و کارت معافیت جعلی ،  خیانت بس بزرگی هم در خصوص باشگاه سابق خود مرتکب شد و در سخت ترین شرایط و درحالی که پرسپولیس شرایط خوبی نداشت ، قید این باشگاه را زد و به تیمی عربی پیوست ، این درحالی بود که این بازیکن فصل گذشته را با مصدومیت کامل سپری کرد و حتی یک بازی هم در قبال دریافتی ها و هزینه های باشگاه پرسپولیس به میدان نرفت و در قبال جوانمردی سرخپوشان ، اوج نامردی را به تصویر کشید .

 

آری ترسوها هر گز نمی جنگند !

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .