آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

مصاحبه با مدیر ریزه نیوز

 

ریزه نیوز : همراهان محترم ریزه ، سایت هوادارن پرسپولیس از مدیر ریزه نیوز مصاحبه ی جالبی گرفته است  که خواندن آن خالی از لطف نیست .

محمد سلیمی 26ساله ساکن روستای ریزه است .

 

بیوگرافی :قبل از معرفی خودم باید یه چیزی و بگم ، اول حرفم می گم به قول فردوسی واقعا «هنر نزد ایرانیان است و بس » چون هیچ کس تو دنیا نمی تونه با یه مدیریت چند ساله هوادارن یه باشگاه و از 70-100 هزار نفر و برسونه به 500 نفر ، کاری که مدیران محترم ایرانی این کار و در کمترین زمان ممکن اجرایی کردند . دم همشون گرم !
محمد سلیمی ، متولد شبی سرد و زمستانی در روستایی دور افتاده و کوهستانی به نام ریزه ، از خراسان شمالی ، که به نظر می رسه حتی ماهواره های ناسا هم روستامون و کشف نکرده اند ، متولد 7/11/1367 متاسفانه آلان هم با یه بچه کوچولو ، تو ارتش خدمت می کنم و این روزها به سختی می گذرند .

چرا پرسپولیس ؟چون خونم ، وجودم ، عمرم ، زندگی ام پرسپولیس است ، حتی در فکر و خیالم هم دنیایی بدون پرسپولیس نمی گنجد ، وقتی سرخ دل باشی و عشق را حس کنی هیچ وقت دنبال دلیل نمی گردی ... شاید خنده دار باشه برای بعضی ها ، اما از خیلی وقت ها پیش ، از دوران ابتدایی ، که هنوز اصلا روستامون برق نداشت ، از طریق رادیو بازی های پرسپولیس و دنبال می کردم و فقط بازیکنان تیم محبوبم و از طریق عکس دیده بودمشون ، عاشق عابدزاده بودم و با اینکه از رادیو پیگیر بازی ها بودم اما احساس می کنم اون بازیها به صدتا بازی این روزها تو ال ای دی و ال سی دی ها قول پیکر این روزها می ارزید .

مربیان محبوب :

مربی ایرانی ؟گل سر سبد ، جوان محجوب و با دانش ، پرسپولیسی با تعصب ، یحیی گل محمدی ، البته بازهم ما با یه باخت قدرشو ندونستیم و راحت مثل کرانچار از دستش دادیم تا این روزها امثال درخشان و تحمل کنیم و به زودی درخشان و هم دست می دیم باید با مایلی کهن و ابراهیمی ها حال کنیم .

 

مربی خارجی ؟عشق همه ی پرسپولیسی ها ، افندی ، دنیزلی محبوب ، هیچ وقت بازی هایی که سرمربی تیمم بود فراموشش نمی کنم و برای همیشه برای سلامتی و موفقیتش دعا می کنم . البته این حملش که گفت : یا پرسپولیس یا تیم ملی ایران خیلی غرور انگیز بود .( صرفا جهت دوپینگی ها )

 

مربیان منفور :

مربی خارجی ؟کیروش ، فقط کیروش ... آخه مربی که نوری و دعوت نمی کنه ، صادقیان و برای جام جهانی دعوت نمی کنه و اون وقت یکی مثل خانزاده و هاشم .... قبول کنید ضایع است تفکرات این مربی !

 

 

مربی داخلی ؟دلال بگم ، پدر تبانی بگم ، چی بگم ، ولش امیر و می گم ، می گن مرغ فروش ؟ نمی دونم چی می گن ؟ بنویسید قلعه نوعی ! یا بنویسید ارباب علی خطر

 

 

ستاره های فوتبالی :
ستاره ی ایرانی ؟نمی دونم از بین این همه ستاره ی سرخ کدومش و گلچین کنم . همه ی اسطوره های واقعی باشگاه محبوبم منهای پولکسوتان ! محرمی برام همیشه قابل احترام بوده هست و خواهد بود .البته حیفه نوری و بنگر با تعصب از قلم بیفتن !

 

 

ستاره ی خارجی ؟زیدان برای روزهایی که بود ، بیل ستاره ای که هست .

 

 

جذاب ترین هنرمند پرسپولیسی ؟سهراب سپهری ، اوج یادگاریش هم نامه ای که برای پرسپولیس نوشته ، نامه ای که بارها روی دیوار اتاقم نقش بسته بود تا آشنایان استقلالیم بسوزند .

 

به یاد ماندنی ترین گل ؟باور کنید همه ی گل های تیم محبوبم به یادماندنی هستند ، گل اول خلیلی به سپاهان تو اون بازی معروف ، یه گل هم آقا کردیم تو اصفهان به ذوب زد فوق العاده بود به نظرم بازی 1-1 شد .

 

 

غم انگیز ترین گل ؟هر توپی که به تور پرسپولیس می رسه ، آب سردی است بر تمام وجودم ، گل دوم سپاهان تو اون بازی آب های مسموم .

خاطره انگیز ترین بازی پرسپولیس؟دربی ده نفره ده دقیقه ، چون خونه ی داداش استقلالیم بودیم و هر سه داداشم استقلالی بودند و من قرمز، گل دوم که خوردیم ، داداش کوچیکم با مشت به دیوار زد و دستش غرق خون شد و سه نفری سر از پا نمی شناختند و هر چی اصرار کردم که بابا بردین ولش کنید بریم بیرون ، قبول نکردند ، تا اینکه زائد تعویض شد و سه نفری شعار می دادند پرسپولیسیا با زائد پول و زائدش کردن چیزی نمونده بود سکته کنم ، نفسم بالا نمی اومد ، اولادی هم اخراج شد و داداشام می گفتند بزنید انتقام 6 تایی ها رو بگیرید ، اما تعویض های رویایی دنیزلی ، زندگیم و نجات داد و با گل سومش به قدری هوا می پریدم که دستم می خورد به سقف و یه چندتا ضربه هم به سقف زدم وایی چه روز خوبی بود خدایا سپاس ...

 

 

خاطره انگیز ترین بازی ملی ؟ایران آمریکا ، تیم ملی با گل های پرسپولیسیها و دروازه بانی عقاب آمریکا رو برد . البته فکر کنم اون موقع استقلالیا رفته بودن گل بچینند .

 

 

غرور انگیز ترین شعاری که شنیده ای ؟پرسولیس زلزله همینه همینه ....

چند بار ورزشگاه رفته ای ؟تمام بازی های پرسپولیس تو مشهد و از وقتی یادم می یاد رفتم ، تو تهران هم زمان قطبی یه هفت هشت تایی از خراسان اومدم تهران و به عشق پرسپولیس بازیها رو دیدم .

هوادارن پرسپولیس ؟خیلی خیلی کم حوصله بی نهایت به دنبال تغییرات نیمکت . نمی دونم چرا هیچ وقت هم نمی خوان عبرت بگیرند .

چند نام :

گودرزی؟بی دانش ، بی برنامه ،بی مدیریت ، دشمن پرسپولیس که امیدوارم به زودی تو همین دنیا عذاب کارهاش و ببینه و نفرین میلیون ها ایرانی دامنش و بگیره .

خادم ؟سبب ننگ ورزش و فوتبال ایران ، عروسک خیمه شب بازی 

کفاشیان مترسکی به تمام معنا ، به نظرم تنها عاملی که فوتبال ایران ده سال عقب گرد کرده و به سرعت پس رفت می کنه .

سردار رویانیان ؟دوست داشتنی یه مرد واقعی یه سردار به تمام معنا ، امیدوارم یه روزی به باشگاه برگرده چون ایمان دارم این مرد می تونه پرسپولیس و پرسپولیسش کنه ، البته اگه بازهم پولکسوتا بزارند ف چون بازم می دونم یه آقا میاد و می شه سرپرست موقت و مشکلات و از نو شروع می کنه ، آخه یکی نیست به این گودرزی احمق بگه ، مردک این پرسپولیسی که با مدیریت گندت ساختی کجا ، پرسپولیس سردار دوست داشتنی ما کجا ، اوف بر تو وزیر بی تدبیر ...

علی فتح الله زاده ؟مبارک پرسپولیسیها ، جوک ، شوالیه ی خودمانی ، باور کنید فرصتی که این با دوپینگی داشت اگه به سردار می دادند ، الان ما یکی از بهترین ها تو آسیا بودیم ، اما این تو این مدت من نمی دونم تو این تیم بیچاره چکار می کرد .

ایمون زاید ؟فرشته ای کوچک از آن سوی مرزها .

بدترین ها :

بدترین بازیکن؟مازیار زارع ، شاید خیلی ها بگن پس فرناز چی ؟ آخه منظورم بازیکن ایرانی هست ، برام بازیکنان عرب مهم نیستند.

 

 

 

 


بدترین گزارشگر ؟
هر وقت گزارشگر جواد خیابانی هستند بدون شک یا گزارش و از رادیو گوش می کنم یا یه آهنگ بی کلام گوش می کنم و صدای تلویزیون و کاملا می بندم .

 

 

 

 

دو جمله برای هوادارن تیم دوم پایتخت ؟خیلی با حال هستید ، خدایش دمتون گرم ، به باشگاهی وفادار موندین که از تیم محلاتمون هم کمتر اسطوره و ستاره داره ، آدم تو شیلنگ شنا کنه اما تو برنامه ی نود ستاره اش ، آرش بحرانی و فرناز و جباری نباشند .
کانون هوادارن :

نحوه ی آشنایی ؟معرفی یه دوست پرسپولیسی

کمبودهای سایت ؟نداشتن فروشگاه ، نداشتن طراح خوب ، نداشتن یه قالب حرفه ای .

طرح سایت ؟خیلی ساده و ابتدایی طراحی شده .

رنگ بندی سایت ؟متاسفم

گرافیک سایت ؟در حد این همه بازدید کننده پرسپولیس نیست .

بخش نظرات سایت ؟نمی شه گفت ، بخش نظرات یه سایت ورزشی هست چون بیشتر به یه محیط چت شباهت داره ، کاش قوانین سخت گیرانه تری وضع می شد .

 

حرف آخر با هوادارن و بازیکنان پرسپولیس ؟ما با این باشگاه روزها داشته ایم و کلی عمر با این تیم و این باشگاه بوده ایم ، خواهش می کنم یک دل باشید ، یک رنگ باشید و برای روزهای بهتر متحد باشید ؛ همین یعنی قهرمانی ، لطفا لطفا لطفا ، با یک برد مربی تیم و فرگوسن و با یه باخت نابودش نکنید .

جهت مشاهده ی کامنت هواداران پرسپولیس برای مدیر روستایی ریزه کلیک کنید .این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 27 اسفند 1393 ساعت 15:23
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .