آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

سه امتیاز پیشکش به سعودی های وطنی !

  • چهارشنبه, 27 اسفند 1393 ساعت 14:52

 


لطفا بگذارید حرف دل میلیون ها هوادار را فریاد بزنم .

ریزه نیوز  : فراموش نکنید آن روزی که ورق برگردد و به خاطر تمام نفرین هایمان ، از عرش به فرش آیید و خوار و ذلیل و بدبخت ، فقط التماس بخشش کنید ، چون در تمام این سال ها یادمان داده اند چوب الله صدا ندارد!

قرار بود در یک شب زیبا ی باستانی ، به دور از تمام هیاهو و جنجال  های محله ،  به دور از مزاحمت و صدای دلخراش مواد منفجره ، با هم بنشینیم و از دیدن فوتبال پرسپولیس لذت ببریم ، اما متاسفانه ، دل میلیون ها ایرانی عاشق پیراهن قرمز درهم شکسته شد تا یک دل و یک صدا با دلی شکسته و غمگین ،  کسانی را  که سبب این شکست تیم محبوبشان هستند را نفرین کنند .

چه کسی قرار است پاسخ گو باشد

دراین مملکت یاد گرفته ایم وقتی در کوچک ترین و بی ارزش ترین مسائل به نتیجه ی دلخواه می رسند ، گله ای از هر سمت و سو برسند و عکس یادگاری و تبلیغاتی بگیرند ، اما وقتی با بی برنامگی ها و بی دانشی آقایان بی عرضه ی  ورزش ایران بزرگ  ، چون وزارت ورزش و فدراسیون بی کفایت می رسیم ، همه سکوت می کنند و  برای خودشیرینی به به و چه چه می کنند ، حال آنکه بر همه روشن است که مغز این آقایان پوکیده است .

نمایندگانی که خود را به خواب زده اند

نمایندگان مجلس گویا خود را به خواب زده اند و تنها در صورتی از خواب شیرین و ننگین خود بیدار می شوند که تنها به سودشان و یا در زمان انتخابات باشد . آقایانی که در دوره های قبل تنها برای خودشیرینی و اینکه به مردم حوزه های انتخاباتی خود نشان دهند که برایشان بیت المال مهم است روز و شب به باشگاه پرسپولیس تاختند و تاختند تا با هزاران مشکل تراشی مانع از موفقیت این باشگاه شدند ، در حالی که همه ی ما می دانیم برای آقایان بیت المال بیت الحال است .

شاید تنها دلیلی که نمایندگان خواب آلود این مملکت به امر ورزش بی توجه هستند و امثال گودرزی را به حال خود رها کرده اند تا هر .... می کند ازاد باشد این است که اقایان تا لنگه ی ظهر در خواب شیرین هستند و خر و پف می کنند و اصلا در بارنامه ی کاری خود ساعتی به نام ورزش ندارند .

قرار انتخاباتی

مگر می شود به این زودی وعده ای را فراموش کرد که بارها و بارها از زبان شخص حسن روحانی تکرار شده است که ، در دولت من شایسته ها بر صندلی قدرت می نشینند ، حال یکی از جناب عالی بپرسد ، گودرزی که سراسرش نالایقی و ناشایستگی است چگونه بر صندلی وزارت ورزش و جوانان تکیه زده است .

جناب روحانی چگونه شما به وزیر خود معترض نمی شوید وقتی تمام اختیارات را به یک کشتی گیر داده است که تمام دنیایش همان دایره ی وسط تشک کشتی بوده است و آز ان پا فراتر نگذاشته است .

آقای روحانی چگونه شما به وزیر خود معترض نمی شوید وقتی می بینید ، میلیونها ایرانی عاشق پرسپولیس ، از کارها و تصمیم گیری های غلط او ناراحت و ناامید هستند 

جناب روحانی ، خیلی زود ، دوباره روزی خواهد آمد که نیاز به من ، به ما باشد ، نکند آن روز اعتمادی بین ما نباشد 

مسئولین بی برنامه و بی دانش فوتبال

شما مدیریت خود را اثبات کرده اید و چو ان زمان که همه کاره ی شما کیروشی بود و بدون اجازه اش از منزل خارج نمی شدید و تمام برنامه ها را با یک اشاره اش تغییر می دادید و چه ان زمان که کیروش به عنوان یک مربی برنامه ی لیگ شما را در سطل زباله انداخت و شما از رو نرفتین !

حال برای کسی که نمی داند جای تعجب ندارد ، که شما چرا و به چه دلیلی بازی نماینده ی ایران در برابر مسجد سلیمانی ها را لغو نکرده اید ، اما ما که می دانیم برنامه ریزی شما ، در حد یک کاسه کشک است ، حدا اقل شفاف به مردم بگویید که نمی خواهیم پرسپولیس در لیگ ایران باشد تا همه ی هوادارن تکلیف خود را بدانند .

وقتی رئال مادرید و بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا به  آلمان ها باختند ، تمام دنیا دیدند که تنها به خاطر خستگی و برنامه ی لیگ اسپانیا و برگزاری  بازی حساس رئال و بارسا سه روز مانده به بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا و وقتی دو غول فوتبال جهان به خاطر یک  برنامه ریزی فشرده ضرر می کنند  ، چگونه توقع داشته اید که پرسپولیس بعد از سه بازی خارج از خانه و طی مسافت های بسیار  طولانی ، بتواند در برابر باشگاه حرفه ای النصر برنده باشد و نتیجه ی مطلوب بگیرد .

هر چند می دانیم ، برای شما تنها چیزی که مهم نیست ، احساس هواداران پرشمار پرسپولیسی است .

برنامه ریزی یعنی آنچه در فوتبال حوزه ی خلیج فارس در حال مشاهده هستیم و پیشرفت های روز افزون انها  و بی مدیریتی هایی که سبب شده اند تا  فوتبال ما روز به روز در حال پسرفت و عقب گرد باشد .

انها در تلاش هستند تا  با  یک برنامه دقیق و  درست ورزشگاه ها را پر از تماشاگر کنند و شما بی عرضه ها ورزشگاه های مملو از تماشاگر را با بی عقلی خود خالی کرده اید .

صداو سیمای پر ادعا

صدا و سیمایی که بر در آمدهای فوتبال این مملکت چمپره زده است و تصمیم ندارد پول باشگاه ها و فوتبال را بپردازد  ، حداقل  تصویر برداران ورزشگاه ها را به کلاس فیلمبرداری کشورهای عربی بفرستد تا  کمی هنر تصویر براداری یاد بگیرند و اگر امکان دارد حداقل بعد از 20 سال یک دوربین با کیفیت و به روز جهان برای پوشش تصویر برداری تهیه کنند ، چون عصر فیلمبرداری با دوربین های هندی کم به پایان رسیده است .

شاید دوباره این شیر خسته و زخمی از خواب برخیزد ، شاید ...

خداوندا تمام کسانی را که در تمام این مدت عذابمان داده اند ، در همین دنیا عذابشان ده !

همراهان محترم این مطلب در سایت هوادارن پرسپولیس نیز منتشر شد .

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 27 اسفند 1393 ساعت 15:21
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .