آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

به عشق پرسپولیس همه با هم می آئیم

  • سه شنبه, 18 فروردين 1394 ساعت 13:32

فردا آسیا به احترام هواداران میلیونی پرسپولیس بزرگ تمام قد خواهد ایستاد .

به گزارش ریزه نیوز  : برای صعود پرسپولیس محبوبمان  فردا یک دل و یک صدا ورزشگاه بزرگ آزادی را به جهنمی مخوف برای اعراب تبدیل خواهیم کرد تا ابهت این باشگاه مردمی را به تمام آسیا ثابت کنیم .

با تمام حواشی و گرفتاری های اخیر باشگاه ، این بار در یک تورنمنت بین المللی با هیچ بهانه ای پرسپولیس را تنها نمی گذاریم و با اتحاد و همدلی برای کسب نتیجه و سه امتیاز بازی 90 دقیقه یک صدا پرسپولیس را تشویق می کنیم .

بعد از اینکه همه ی هواداران پرسپولیس از حضور حمید درخشان گله مند بودند ، حمید خان سر انجام استعفا دادند تا در این بازی حساس کمی خیال هوادارن آسوده باشد و با حضور برانکو خیلی ها به روزهای آینده  امیدوار شده اند و فردا بهترین فرصت است تا با روحیه دادن به تیم شاهد یک پرسپولیس رویایی باشیم.

اما اگر از تمام این مسائل هم بگذریم ، ما مردان سرزمین فارس ، سرزمین آرایایی فردا در مقابل بادیه نشینان عربستانی  قرار خواهیم گرفت که تا چندی پیش تمام غرور و عزتشان در زنده بگور کردن دختران بود و تمام فرهنگشان در سرودن شعرهای مستهجن و تفریحشان به سخره گرفتن رنگین پوستان بود .

پرسپولیس

ما فردا از سرزمین فارس ،  از سرزمین دانشمندان و نخبگان به مصاف  شتر سوارانی خواهیم رفت که تا چندی پیش ارتزاقشان شیر شتر بود و بادیه نشینان گوشت قرمزشان گوشت سوسمارهای بیابان های حجاز .

ما از کنار کاخ های مجلل و با شکوه پرسپولیس ، از فرهنگ و تمدن آریایی  به مصاف کسانی خواهیم رفت که به خاطر ترس و بزدلی کویر و صحرایی را برای زندگی برگزیده بودند که جز ملخ و سوسمار همنشینی نداشتند و سرگرمیشان تعریف از امپراطوری های ایران و رم بوده است  .

فردا به مصاف تیمی از کشوری می رویم  که صدها پیامبر برایشان فرستاده شد تا کمی فرهنگ انسان بودن بیاموزند ولی افسوس بازهم وقتی نوبت به حضرت خاتم رسید ، پیامر مهربانی ها در جمله ای زیبا فرمودند : «دانش اگر در ثریا هم باشد مردمانی از پارس به آن می رسند » چون برای ایشان هم مسجل بود که این قوم همچنان ...

هوادار فهیم شاید کمی تاریخ تغییر کرده باشد و شترسوارن دیروز ، امروز لامبورگینی سوار شوند و شیر شتر خوران و سوسمار خوران دیروز امروز سفره های رنگین داشته باشند ، اما به قول فردوسی عزیز :

زشیر شتر خوردن و سوسمار            عرب را به جایی رسیده ست کار

که فر کیانی کند آرزو                     تفو بر تو ای چرخ گردون تفو

پرسپولیس ای شیر زخمی بر خیز ، برخیز که میلیون ها هوادار مشتاق غرش تو هستند ، برخیز و ببین که دوباره از آن سوی بیابان ها ، کفتارها تو را محاصره کرده اند و به رقابت با تو آمده اند ، بر خیز و به تنهایی از نامت دفاع کن ، اینجا در این سرزمین پهناور تو تنهای تنهایی ، اینجا حتی مسئولان ورزشی ، هم  قسم شده اند تا نابودی تو را نظاره کنند .

برخیز ای قهرمان ، برخیز و دوباره توفان سرخی به پا  کن تا تمام کسانی که امسال سعی بر نابودی تو داشتند سر افکنده شوند!

بر خیز ای شیر خفته بر خیز ، هزاران هوادار تو را از سکوها فریاد می زنند ،  برخیز و چون گلادیاتورها بجنگ ، بجنگ ، حتی اگر این رقابت نابرابر است بجنگ و از عظمت و نامت دفاع کن ، تو همیشه قهرمانانه جنگیده ای ، تو هیچ گاه به دیگران وابسته نبوده ای چون تو پرسپولیسی و نامت بلند آوازه است .

هوادارن پرسپولیس فردا یک صدا خواهیم بود تا همچنان ثابت کنیم پرهوادار ترین و محبوب ترین باشگاه آسیا هستیم .

 به خاطر عیدی حسین هدایتی به هوادارن پرسپولیس و رایگان شدن این بازی بی نهایت مچکریم .

 

همراهان محترم این مطلب در سایت هوادارن پرسپولیس نیز منتشر شد .

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در سه شنبه, 18 فروردين 1394 ساعت 14:02
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .