آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

روزهای تلخ هوادران استقلال و پرسپولیس

به خاطر تمام وعده هایی که به حقیقت پیوستند ، مچکریم !  

به گزارش ریزه نیوز : در دنیایی که همه ی عمر مورد دروغ و تمسخر و بازی های سیاسیون قرار گرفته ایم ، یعنی می شود روزی دوباره از راه برسد که کمی عاقلانه عمل کنیم .

کافی است دوباره به ایام انتخابات نزدیک شویم تا شعارهای سراسر دروغ به خوردمان دهند و ما همچنان به به و چه چه کنیم ، اما آنچه در تمام این سال ها نصیب ما شده است وعده بوده است و وعده ، مگر قرار نبود که پرسپولیس و استقلال خصوصی شود و در هر پستی ، بر اساس ضابطه ها مدیر شوند ، من که در تمام این مدت مانده ام یکی همچون گودرزی که تمامش چرت بوده و هست ، چگونه در دولت به قول آقایان تدبیر و امید بر سمت وزارت نشسته است .


سراسر وجودتان برای ما درد و نکبت و بد بختی است ، لطفا دست از سرما بردارید ، بگذارید کمی آسوده نفس بکشیم .

روزهای دردناک و غم انگیز در انتظار هوادارن دو تیم استقلال و پرسپولیس است .

پوستر دیدنی

 

همراهان محترم ، تمام مطالب و طرح های ریزه نیوز تولیدی است ، لطفافقط با ذکر منبع مطالب را منتشر کنید ..

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 11 خرداد 1394 ساعت 13:02
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .