آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

جناب روحانی لطفا شخصا رسیدگی کنید

به گزارش ریزه نیوز : آنچه در زیر می خوانید تنها ، نامه ی شخصی یکی از میلیون ها هوادار پرسپولیس به ریاست محترم جمهوری حسن روحانی  است .

بسمه تعالی

از : یک هوادار  عاشق پرسپولیس

به : ریاست محترم جمهوری

سلام علیکم

با احترام

        با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در این ماه مبارک ،  به استحضار می رساند ، امروز بعد از شنیدن خبر اعتراض هوادران پرسپولیس که همراه با حضور پلیس بود و به ناچار برادران نیروی انتظامی ، جهت حفظ آرامش هوادران را پراکننده کردند ، بسیار متاثر شدم ، از اینکه در این زمان بسیار حساس مملکتی از لحاظ سیاسی ، و مشکلات اقتصادی و تحریم ها ، اشتباهات مدیریتی وزارت ورزش  آرامش دولت را بر هم بزند .

اعتراض علنی امروز  هوادارن پرسپولیس  که پیش بینی می شود همچنان ادامه داشته باشد ، تنها به خاطر بی مدیریتی و لجبازی وزارت ورزش است که به وجه دولت تدبیر و امید خدشه وارد می سازد ، لذا به عنوان یکی از میلیونها هوادار سرخ ، خواهشمند است ، در صورت صلاحدید شخصا به بحث سروسامان دادن وضعیت این باشگاه پر هوادار ورود نمائید .

جناب آقای روحانی ، برای دولت پر تلاش تدبیر و امید هیچ برازنده نیست تا بعد از اتفاقات تلخ تبریز که با بی تدبیری تعدادی از مسئولان به وقوع پیوست  و نزدیک بود تا فاجعه رخ دهد و جناب عالی شخصا ، برای رسیدگی به امور آن بازی حساس و اتفاقات پیرامون ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز ورود کنید و در کمتر از یک سال اصلا چهره ی خوبی ندارد که دوباره بعد از اتفاقات تبریز به خاطر  مسائل باشگاه پرهوادار پرسپولیس ، به دنبال مقصرین باشید .

جناب اقای روحانی ، همان گونه که اطلاع دارید ، چنانچه هوادارن پرسپولیس که فرا استانی و فرا لحجه ای هستند ، دست به اعتراض های این چنین بزنند و به نحوی از تصمیمات وزارت ورزش که زیر مجموعه ی دولت محترم تدبیر و امید است دلگیر باشند و ایشان را از دلایل اصلی ناکامی های پرسپولیس قلمداد کنند ، برای آینده ها مشکلات زیادی از هر لحاظی در پی خواهد داشت که با اتفاقات تبریز به هیچ عنوان قابل قیاس نخواهند بود .

جناب روحانی ، همه ی هوادارن فهیم باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس ، از تلاش های شبانه روزی دولت محترم تدبیر و امید آگاه هستند و می دانند که این روزها به خاطر مذاکرات هسته ای چقدر زیر فشار قرار دارند اما هیچ وقت نمی خواهند که تمام این زحمت ها را به خاطر ندانم کاری های وزارت ورزش و شخص گودرزی تحت شعاع قرار دهند .

جناب روحانی ، ریاست محترم جمهوری ، متاسفانه امروز در خلال اعتراض های هواداران پرسپولیس شاهد شعار عجیب ( دولت استقلالی ، ملت پرسپولیسی ) بودیم که اصلا مفهوم جالبی در برنداشت ، چرا که هوادارن پرسپولیس که بارها و بارها ثابت کرده اند ، که بدنه ی اصلی جامعه را تشکیل می دهند ، درد آور است که به خاطر تصمیمات سراسر اشتباه وزارت ورزش پیرامون این باشگاه خود را از دولت جدا بدانند ، چرا که دوباره در آینده ای نزدیک به این جمعیت قطع به یقین نیاز خواهد بود .

جناب روحانی ، طبق قول شما  که قرار بود ، پرسپولیس خصوصی شود و هواداران این باشگاه امیدوار بودند مشکلات حل خواهند شد ، متاسفانه آقایان چندی بر طبل دروغین مزایده و خصوصی سازی کوبیدند و در حالی که همه ی هوادارن به این اتفاق دل خوش بودند ، به یکباره هیچ کسی را اهلی نکردند و به جای حل مشکلات این باشگاه محبوب ، دوباره با انتخاب هیئت مدیره ی فصل قبل ، بذر نا امیدی را در دل همه ی هوادارن کاشتند تا در  دولت تدبیر و امید از همه ی شرایط ناامید شوند و این چنین دست به اعتراض بزنند .

جناب آقای روحانی ، لطفا شخصا ورود کنید و قبل از اینکه قضایا و اتفاقات امروز دنباله دار شوند و فضا امنیتی شود ، به داد هوادارن این باشگاه که توقع زیادی هم نیست رسیدگی کنید .

امروز  هوادارن پرسپولیس تنها به تدبیر و امیدی که با هم عهد بسته بودیم ، دلخوش هستند ، امید ما را نا امید نکنید !

با تشکر

هوادر پرسپولیس

همراهان محترم ، تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است ، لطفافقط با ذکر منبع مطالب را منتشر کنید .


 

همراهان محترم این مطلب در سایت هوادارن پرسپولیس نیز منتشر شد .

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 06 تیر 1394 ساعت 14:25
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .