آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

لطفا بگذارید بعد از چندین سال دوباره این شیر زخمی برخیزد !

حمایت حمایت

بعد از رو نمایی از پرسپولیس با کلی غایب بزرگ ، امید ها در دل هوادارن این باشگاه محبوب و پر هوادار زنده شده است .

به گزارش ریزه نیوز : امروز شاید بعد از سال های سال شاید  بازی از سوی پرسپولیس بودیم که نا خدا گاه به این باور رسیدیم که این تیم امسال می تواند روزهای خاطره انگیزی را دوباره برای ما تکرار کند .

در بازی امروز با تمام غایبین سرشناس و مهره ها ، پرسپولیس  نمایشی فوق العاده در تمام مدت بازی از خود به نمایش گذاشت و اگر بازهم دو اشتباه مرگبار اتفاق نمی افتاد ، در جدول لیگ سه امتیازی بود .

پرسپولیس در اولین بازی خود و در حالی که خستگی در ساق پای بازیکنان این تیم نمایان بود به خوبی در همان زمان  اغازین بازی نشان داد که امسال می تواند چقدر خطر ناک باشد .

هر چند دراولین بازی ، در ورزشگاه خانگی دو امتیاز را به حریف شهرستانی خود هدیه داد ، اما نمایش قابل تقدیر ستاره های جوان پرسپولیس نوید روزهای خوشی است که به زودی با تکمیل شدن ترکیب ،  این تیم برای هیچ حریفی قابل مهار نخواد بود .

امسال هیچ کس به خود اجازه نمی دهد تا از کنار نام پرسپولیس به راحتی بگذرد ، هر چند این باشگاه با میلیون ها هوادار هزینه ی قابل توجهی نکرده است ، اما در همین بازی ، بازیکنان ورودی این تیم نشان دادند که می توانند بهترین های لیگ باشند .

بازی سرعتی و ترکیبی پرسپولیس ها تیم پدیده را مجبور کرده بود تا در جلوی دروازه ی خود چندین اتوبوس پارک کنند و حمله های بی امان پرسپولیس در همان نیمه ی اول ، تمام انرژی بازیکنان این تیم را که تازه دوران بدنسازی را پشت سر گذاشته اند ، به کلی تخلیه کرد تا حد اقل در نیمه ی دوم شاهد اشتباهات زیادی از سوی بازیکنان این تیم باشیم .

کافی است به این ترکیب دربازه بان اصلی ، سوشا مکانی ، در خط دفاعی ، مایکل اومانیا ، برای هافبک دفاعی نورالهی را در نظر بگیرید و برای فاز تهاجمی هم فقط عالیشاه را اضافه کنید تا در کنار ، احمد زاده توپ بزند ، تا با هر حمله ی انفجاری هر دفاعی را از هم بپاشند ، اما این برای نوک حمله ی پرسپولیس کافی نخواهد بود چون حتما طارمی با توجه به بازی روان بازیکنان ورودی ، قابل کنترل نخواد بود . البته هنوز بازیکنی می ماند که به احتمال زیاد حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت . جری بن سون سیه چرده !

با تمام این تفاسیر جدا از پیشکسوتان محترم که همیشه در این سال ها سبب حواشی و مشکلات برای باشگاه هستند ، ما هوادارن یقینا باز هم می توانیم با حمایت های همیشگی خود ، ابهت سرخ را به فوتبال ایران برگردانیم .

 

همراهان محترم این مطلب در سایت هوادارن پرسپولیس نیز منتشر شد .

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در جمعه, 09 مرداد 1394 ساعت 19:57
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .