آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

لطفا بگذارید پرسپولیس نفس بکشد

طرح پرسپولیسی طرح پرسپولیسی طراح : ریزه نیوز

به گزارش ریزه نیوز  : اینجا ابرو باد و مه و خورشید و فلک همه دست در دست هم داده اند تا پرسپولیس را زمین بزنند ، هواداران سرخ ؛  حداقل  شما بگذارید پرسپولیس نفس بکشد .

پرسپولیس باخت تا از شش امتیاز ممکن فقط صاحب یک امتیاز باشد و هوادارن پرتعداد این باشگاه محبوب دوباره دلسرد شده اند و به جای حمایت ، دست به حاشیه سازی می زنند و دوباره آماده ی شعار لعنتی حیا و کن و رها کن  شده اند .

هوادار تو را چه شده است :

چرا تو به این زودی خسته شده ای و به جای اینکه به تیم محبوبمان روحیه ی جنگندگی بدهی ، همان یک ذره نیروی مانده را هم سلب می کنی و به جای اینکه حمایت کنی تا خون تازه ای در رگ های بازیکنان به جریان بیفتد ، حتی راه تنفس را هم بر بازیکنان بسته اید .

لطفا درک کنید که ما این بازیکنان را از سیاره ای دیگر نخریده ایم که نباید به هیچ وجه اشتباه کنند ، چگونه توقع دارید که دروازه بانی در حد صادقی هیچ اشتباهی نکند ، در حالی که بارها شاهد اشتباه دروازه بانان بزرگ در سطح اول جهان هم بوده ایم و حتی در دو قدمی ما ، سید مهدی رحمتی هم با تمام ادعایش از کرنر بماند ، حتی با یک چیپ ساده هم تور دروازه اش لرزیده است ، پس لطفا خودمان ، بازیکن تیم محبوبمان را نابود نکنیم .

هوادار پرسپولیسی تا کی قرار است چوب ندانم کاری هایمان را بخوریم ، تا کی قرار است به خاطر یک باخت ، حیا کن رها کن سر دهیم و بعد از اینکه مسئولان نه چندان محترم دوباره تیم را به امثال درخشان دادند ، حسرت بخوریم و حسرت !

در کجای دنیای فوتبالی بعد از یک باخت تمام ارکان فنی باشگاه را زیر  سئوال می برند و در حالی که هنوز سرمربی تیم به ترکیب اصلی نرسیده است ، هوادارن جبهه گیری می کنند و آیه ی یاس می خوانند .

باختن در سرزمینی که زیر توفان های خورشیدی بود ، سر افکندگی ندارد ، چرا که در چنین شرایطی حتی دویدن هم برای مهمانی که از جنوب کوههای البرز آمده است ، غیر ممکن است . پس به کدامین گناه این روزها به تیم محبوبمان حمله کرده اید و از هر سو این باشگاه مردمی را می زنید و یک طرفه به قاضی می روید .

من از ضربه ها و خیانت هایی که در تمام این سال ها از دشمنان ارتش سرخ خورده ایم هیچ گله ای ندارم و ناراحت نیستم ، چرا که این گروه هیچ گاه بویی از انسانیت نبرده اند و تنها به دنبال دو لقمه نان حرام هستند ، اما با حاشیه ها و گرفتاری هایی که خود ما هوادران ساخته ایم چگونه کنار بیایم .

حیا کن رها کن برای مردی که فوتبال را می فهمد ،  تنها به خاطر باخت بازی در کوره ی خوزستان با ده نفر نشان از اوج حماقت است .

هوادارن لطفا کاری نکنید که دوباره امثال درخشان را تحمل کنیم .  

 

همراهان محترم این مطلب در سایت هوادارن پرسپولیس نیز منتشر شد .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 17 مرداد 1394 ساعت 12:17
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .