آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

نمک حرام !

  • پنج شنبه, 29 مرداد 1394 ساعت 17:29

خدا ببین در این زمین با دل انسانهایت چه می کنند !

به گزارش ریزه نیوز : باختیم تا دوباره در خود بشکنیم و عده ای آن بالاها از اشک و ناراحتی میلیون ها ایرانی شاد شوند و بر تخت قدرتشان جلوس کنند و به نوایی برسند .

در حالی که شاهد یک بازی زیبا و روان از سوی پرسپولیسی ها بودیم و بعد از  سال ها فوتبال روان پرسپولیس ، نوید یک انقلاب در فوتبال زیبا برای ایران داشت و ذوب آهن حتی قدرت نزدیک شدن به دروازه ی سرخ ها را نداشت ، متاسفانه شاهد باختی تلخ از سوی پرسپولیس بودیم تا دوباره و چند باره هوادران میلیونی پرسپولیس در خود بشکنند .

اما سه امتیاز پیشکش به آقایان وزارت ورزش

تبریک به گودرزی و خادم  که در تمام این مدت تلاشی جزء نابودی پرسپولیس نداشتند و هرچه در چته داشتند رو کردند تا پرسپولیس را به خاک سیاه بنشانند و الحق که به موفقیت صد درصدی رسیده اند .

سه امتیاز امروز پیشکش به آقایان فدراسیونی

به کفاشیان با تمام لبخند های تلخ و تاج همه کاره ی فوتبال بی در و پیکر این مرزو بوم از دیار خشکیده ی زاینده رود ،  که زحمت کشیدند و با یک قرعه ی کاملا جادویی در همان آغاز فصل امید های پرسپولیس را نا امید کردند .

سه امتیاز پیشکش به کمیته ی کشک و دروغین انضباطی

 که با خط کشیدن روی نام دروازه بان این تیم تمام تلاشش را کرد تا حد اقل از سوی دروازه بدترین شوک به پرسپولیسی ها وارد شود و بر این تصمیم ماندند تا شاهد بدترین نتیجه ی ممکن پرسپولیس باشیم .

سه امتیاز پیشکش به کمیته ی داوران

 کمیته ای برای تصمیمات اشتباه و اشتباه ، کمیته ای برای مدیریت گروهی دلقک که یا تبانی شان ثابت می شود و بعد از یک دوری چند ماهه دوباره بر می گردند و می شوند گل سرسبد معرکه و یا می شوند امثال قهرمانی ، فغانی و ترکی و یکی همچون افشاریان می شود کارشناس داوری !  

و سه امتیاز پیشکش به فغانی ،

به کسی که قرار است از قضاوت امروزش نانی بر سر سفره اش ببرد !  می نویسم نوش جانت ، بخوانید نمکی حرام !

خدا ببین با دل ما چه می کنند !

 

همراهان محترم این مطلب در سایت هوادارن پرسپولیس نیز منتشر شد .

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .