آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

به یاد دنیزلی ، به سبک برانکو ، فراتر از ایران !

  • سه شنبه, 03 شهریور 1394 ساعت 19:20
دنیزلی - برانکو دنیزلی - برانکو طراح : ریزه نیوز

 وقتی برای اولین بار با تمام نتایج ضعیف ؛ هوادران پرسپولیس ، بهترین راه را انتخاب کردند و با حمایت از تیم و کادر فنی نگذاشتند ، روزهای تلخ دوباره تکرار شود .

به گزارش ریزه نیوز : سال های سال بود که با چند هفته نتیجه گیری ضعیف ، هواداران پرسپولیس شعار حیا کن رها کن سر می دادند ، اما امسال برای اولین بار نتایج و باخت های پی در پی و جایگاه پرسپولیس سبب نشدند تا هوادارن پشت پرسپولیس را خالی کنند و دست به اعتراض بزنند ، بلکه ایستادند و همه جوره از تیم محبوبشان حمایت کردند و این حمایت در شبکه های مجازی به اوج خود رسید ، تا امید و دلگرمی باشد برای بازیکنان پرسپولیسی که از هر سو مورد بی مهری آقایان بالا نشین بودند .

هیچ کس از این به بعد فوتبال های پرسپولیس را از دست نخواهد داد .

در حالی که به خاطر نتایج ضعیف سال های اخیر و بازی های کسل کننده پرسپولیس ، هوادران این تیم میل چندانی به تماشای بازی های تیم محبوبشان نداشتند ، اما در این چند بازی پرسپولیس نشان داده است که می تواند 90 دقیقه فوتبال بازی کند و بیننده های تلویزیونی از تماشای بازی تیمشان لذت ببرند .

پرسپولیس امسال بی نظیر بازی می کند و اگر اشتباهات فردی از بازی های پرسپولیس حذف شوند ، قطع به یقین هیچ تیمی نمی تواند در برابر این پرسپولیس مقاومت کند ، تیم برانکو به قدری دلنواز و زیبا و تکنیکی بازی می کند که لحظه لحظه ی بازی دارای اتفاقات و صحنه هایی دیدنی و جذابی است که هوادران این تیم را که سال ها بود از سبک بازی تیمشان حرص می خوردند و فوتبال تهاجمی پرسپولیس را تنها با دنیزلی می شناسند  را به وجد می آورد .

این پرسپولیس دیگر زیر توپ نمی زند ، حتی در قلب خط دفاعی هم انگار قرار است با خونسردی و به سبک بزرگان فوتبال توپ بزنند ، تعویض جناح های بازی و پاس های بلند به قدری هدف دار و زیبا انجام می شود که نوید فوتبالی مدرن از سوی پرسپولیس است.

در بازی های پرسپولیس ، حرکات ترکیبی موج می زند و بعضا حتی شاهد پاس های کوتاه و تک ضرب در محوطه ی جریمه ی رقیب هم هستیم .

تنها در این پنج بازی ، پرسپولیس به اندازه ی یک نیم فصل موقعیت خطرناک روی دروازه ی حریفان ایجاد  و دیگر برای پرسپولیس بازی های مهمان و میزبان فرقی ندارد ، اما افسوس که بر خلاف تمام دنیا ، اینجا فوتبال ما جزئی از اشتباهات داوری شده است و این اشتباهات در بازی های این فصل پرسپولیس ، شده اند تمام فوتبال !

امروز هوادران پرسپولیس ثمره ی حمایت های خود را دیدند و به جرات می توان گفت این پرسپولیس امسال حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت .

حتی وقتی پرسپولیس در گرمای اهواز از رقیب خود جلو می افتد ، دست به وقت کشی نمی زند و روی به ضد فوتبال نمی آورد و این برانکو است که در دمای 47 درجه ی اهواز هم به دنبال یک بازی کاملا تهاجمی  و سرعتی است .

کافی است به وضعیت و شرایطی که آقایان کاملا محترم در این فصل برای پرسپولیس رقم زده اند نگاهی بیندازید تا متوجه شوید  که پرسپولیس چه روزهای سختی را پشت سر گذاشته است و قرار است پشت سر بگذارد  ، از قرعه کشی عجیب و غریب سازمان لیگ گرفته تا کمیته ی بی نظیر داوران ! پس لطفا همچنان حمایت و حمایت ...

شاید دوباره زمان آن رسیده است که ورزشگاه ها قرمز شوند !

 

همراهان محترم این مطلب در سایت هوادارن پرسپولیس نیز منتشر شد .

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در سه شنبه, 03 شهریور 1394 ساعت 19:33
  • اندازه قلم
محتوای بیشتر در این بخش: « نمک حرام ! سوپر مدیران ورزشی »

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .