آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

سوپر مدیران ورزشی

مدیران ورزشی مدیران ورزشی محمد سلیمی

 

 تبریک به من ، تبریک به تو ، تبریک به طاهری ، تبریک به گودرزی ، تبریک به کمپین کمک های هواداری  !

به گزارش ریزه نیوز : سئوال اینجاست که مدیران محترم ورزشی این مملکت از کجا انتخاب می شوند و معیار انتخابشان چیست ؟ فرقی هم نمی کند از بالاترین مقام تا مدیران ورزشی استان ها و شهرستان ها ، از گودرزی  تا کفاشیان ، از افشار زاده تا طاهری ؟

در حالی که سال ها هوادارن پرسپولیس منتظر بودند تا مدیری کاربلد بر صندلی مدیر عاملی این باشگاه بنشیند و دلخوش بودند که لااقل با تمام شعار های زیبای دولت ، تدبیر و امید ، حداقل در دولت روحانی یکی از بهترین ها سمت مدیر عاملی این باشگاه را عهده دار باشد و بعضا ، خیلی ها به آمدن دادکان و امثال عابدینی دلخوش بودند ، اما  با معرفی و انتخاب گودرزی وزیر ورزش تمام امید ها ،  نا امید شدند .

متاسفانه در تمام مدتی که سکان وزارت به وزیر ورزش ، گودرزی ، رسید با انتخابات سراسر غلط گروه ورزشی روحانی تمام بدبختی ها نصیب باشگاه مردمی پرپسولیس شد ، تا خادم تمام افرادی را که مورد علاقه اش بودند را برای این سمت در پرسپولیس مورد آزمایش قرار دهد و هر بار که دست به تغییرات زد ، فاجعه ای به دنبال داشت و تنها در برابر تمام گرفتاری هایی که رقم خورد ، برای خادم تنها یک جمله که اشتباه کردم کافی بود .

اما تمام مشکلات و ناراحتی هوادارن پرسپولیس به اینجا ختم نمی شود ، هوادارانی که با بدترین نتایج تاریخ این باشگاه بزرگ ، حمایت کردند ، امروز باید شاهد این باشند که باشگاهی با میلیون ها هوادار عاشق ، اسپانسر ندارد و با مشکلات وحشتناک مالی دست و پنجه نرم کند و بازیکنانش تنها به یک بیسکویت دلخوش باشند .  

برای هوادارن این باشگاه همچنان شفاف و آشکار است که دست هایی پشت پرده هستند تا نگذارند پرسپولیس موفق شود و هر روز مشکل تازه ای برای این باشگاه بوجود می آورند و از طرف دیگر هم تمام کسانی را که قصد دارند به نوعی به این باشگاه کمک کنند فراری می دهند .

شرم آور است و سبب ننگ تمام کسانی است که ادعای وزارت و مدیریت دارند و انگاه برای رفع مشکلات باشگاهی با تعداد بیشمار هواردارانش نمی توانند یک اسچانسر جذب کنند و  دست نیاز به طرف مردم دراز می کنند .

آقای گودرزی ، آقای طاهری ، اگر قرار بود با تشکیل کمپین کمک هواداری باشگاه را مدیریت کنید ؛ دیگر نیازی به شما نبود و هوادران می توانستند با انتخاب مدیران کاربلد  روز های روشنی رابرای این باشگاه رقم بزنند .

هرچند به نظر می رسد حتی وزارتی ها به طاهری که عزیز دردانه ی خودشان نیز هست رحم نمی کنند و با سنگ اندازی ها مانع جذب اسپانسر می شوند تا بازهم با تغییر طاهری که در تمام این مدت فقط بله قربان گو بوده است ، پرسپولیس را  بیشتر و بیشتر وارد حواشی کنند .

بدون شک امروز هواردان پرسپولیس بیشتر از تمام اسامی که مانع موفقیت این باشگاه محبوب می شوند ، از ریاست جمهوری گلایه مند هستند که چگونه با تمام این نامهربانی هایی که در حق پرسپولیس می شود ، آقای روحانی سکوت کرده است و بی خیال ورزش ، فوتبال و از همه مهمتر پرسپولیس شده است .

هواداران پرسپولیس لطفا سکوت کنید ، اینجا همه خواب هستند .

 

همراهان محترم این مطلب در سایت هوادارن پرسپولیس نیز منتشر شد .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .