آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

خداحافظ رفیق !

هادی نوروزی هادی نوروزی طراح : محمد سلیمی

دلنوشته ی یک هوادار روستایی برای کاپیتان با تعصب پرسپولیس که متاسفانه امروز از میان ما رفت .

 به گزارش ریزه نیوز : بغض راه گلویم رابسته است و اشک ها درون چشمانم حدقه بسته اند ، خدایا من با این اندوهی که بر سینه ام نشسته است چه کنم ؟

عمری است که یاد گرفته ایم اینجا جایی برای ماندن نیست و این زمین خاکی ارزش داشتن آسمانی ها را ندارد و امروز بازهم با پر کشیدن هادی از میان ما ، ما ماندیم و یک دل پر از اندوه و اندوه ، اما چه کنیم که باید بسوزیم و رفتن پسر خوب ، رفیق با مرام پرسپولیس را باور کنیم .

هادی ، رفیق خوبم ، سال هاست ، با هم بودیم ، در تمام طول هفته منتظر بازی های پرسپولیس نشستیم و هر بار که تو را می دیدیم باورمان نمی شد که این روزگار نمی گذارد تا ته این مسیر باهم باشیم ، امروز که از میان ما رفتی تازه فهمیدیم که چقدر خوب بود روزهایی که باهم بودیم و در تمام سختی ها و شادی ها ، با هم نفس کشیدیم .

هادی ، ستاره ی سرخ من ، حالا که رفته ای من چگونه بنشینم و بازی های تیمی که تو با آن نفس کشیدی و هر بار که مشکلی و حاشیه ای داشت تو تنها سکوت کردی و دل به حاشیه ها ندادی و برای تیممان ، برای شاد ی من ، برای شادی تمام هم سن و سال هایمان تنها به بازی و پرسپولیس فکر کردی و هرگز برای خودت ، از هوادار و پرسپولیس نگذشتی !

کاپیتان من ، من چگونه فراموش کنم روزهایی را که حتی با مصدومیت و سری مصدوم برای تیم محبوبم به میدان رفتی و عرق ریختی و  انگاه که با غیرت همیشگی ات ، با سر مصدوم ، ضربه ی سر می زدی و گزارشگر بازی از غیرت تو برای ما می گفت ما به داشتن تو افتخار می کردیم و نا خدا گاه برای تو زنده باد می گفتیم ،اما  کاپیتان ما چگونه رفتنت را باور کنیم .

پوستر هادی نوروزی

ستاره ی محجوب من ، کاپیتان عزیز من ، چه وقت رفتنت بود ، درست زمانی که در زمین سبز همه از مردن تعصب و غیرت دم می زنند ، ما چگونه بگوییم که باغیرت این روزهای پرسپولیس هم رفت !

هادی جان ، چه روزها که به خاطر افت تو اعتراض کردیم و تو تنها سکوت کردی و تمرین و تمرین تا دوباره برای شادی ما با تمام غرورت بازی کنی ! متاسفیم هادی جان که تو در تمام این مدت که با ما بودی هرگز برای تیم محبوبمان کم نگذاشتی و با تعصب همیشگی ات همراه تیم محبوبم بودی !

هادی جان ، ما که از تو گل نخواستیم ، ما که از تو چیزی نخواستیم ، تنها آرزیمان بودنت بود و حال دیگر نیستی و به جای دیدنت در بازی های پرسپولیس باید تا اخر عمر سیاه بپوشیم و هر بار که پرسپولیس حمله کند ، بیشتر و بیشتر جای خالی تو را حس می کنیم .

می دانم مردن حق تو بود ، اما چگونه این مردن شرمش نگرفت وقتی که قصد داشت تو را از ما و پرسپولیس بگیرد !

کاپیتان حلالمان کن !

برای شادی روح هادی عزیز .....

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در پنج شنبه, 09 مهر 1394 ساعت 12:05
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .