آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

پدر خوانده ای در کمیته ی داوران

پدر خوانده پدر خوانده طراح : محمد سلیمی

بازهم پرسپولیس ، بازهم داور ، بازهم محرومیتی دیگر برای قضاوتی ضعیف در بازی پرسپولیس !

 

به گزارش ریزه نیوز : چندی است که اشتباهات داوری به جای اینکه جزئی از فوتبال باشد ، شده است تمام فوتبال و به جرات می توان گفت در بازی های پرسپولیس این فوتبال است که شده است جزئی از اشتباهات داوری !

نمی توان به اشتباهات داوری در بازی های این تیم پرهوادار ، تنها به اشتباه داور اشاره کرد و باید گفت آبروریزی داوری ، در کجای دنیا در تمام این سال ها که از تاسیس این رشته ی ورزشی می گذرد ، شاهد این همه اشتباه دنباله دار علیه یک تیم تنها در کمتر از نیم فصل بوده اید .

مانده است که فوتبال دوستان به خاطر اشتباهات داوری در بازی های پرسپولیس شاخ در بیاورند ، از تصمیمات عجیب و غریب تا سوت های یک طرفه ی داوران به ضرر این باشگاه محبوب تهرانی !

در این فصل هر توپی که به بالا تنه ی بازیکنان پرسپولیس خورده است از نظر داورانی که کم کم باید به بینایی آنها شک کنیم ، یا نقطه ی پنالتی را نشانه رفته اند و یا هم چون آخرین بازی این تیم مقابل ذوب آهن ، دروازه بان این تیم اخراج شده است .

هوادارن این تیم در این فصل برای اولین بار در دنیا شاهد کارت دادن کمک داور چهارم به دروازه بان خود بوده اند تا دو کارته شدن مهاجمشان تنها به جرم سر خوردن و به همین راحتی این دو بازیکن اصلی پرسپولیس بازی حیاتی و حساس مقابل ذوب آهن را از دست دادند  !

این فصل کابوسی شده است برای هوادارن پرسپولیس که سراسر تصمیمات داوران علیه این تیم اشتباه فاحش بوده اند و تمام تصمیمات مستقیما تاثیر خود را در بازی این تیم گذاشته اند و کم امتیاز به خاطر افتضاح داوران از این باشگاه گرفته نشده اند و در شاهکار جهانبازی و کمک داور بازی  متاسفانه حتی پرسپولیس از جام حذفی در مقابل دیدگان میلیون ها هوادارش حذف شد .

بعد از اینکه پنجمین داور هم به خاطر اشتباهات داوری در بازی های پرسپولیس 4 جلسه محروم شد ، به یاد داستان پدر خوانده ای افتادم که قطع به یقین حتی اگر پدر خوانده هم بود باید با تمام این اشتباهات دارو دسته اش شرم می کرد و عجبا از این اصفهانیان که خم به ابرو نیاورده است .

تنها می توان به زبان برانکو گفت : شرمتان باد ...

 

همراهان محترم ، تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است ، لطفافقط با ذکر منبع مطالب را منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در جمعه, 15 آبان 1394 ساعت 17:12
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .