آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

سوشا در اوین چه خواب هایی می بیند

بعد از اینکه سوشا مکانی دروازه بان پرسپولیس به جرم انتشار تصاویر و فیلم غیر اخلاقی راهی اوین شد دوباره عده ای نشستند و برای ما از شعرهای حقوق بشری خواندند !

 

به گزارش ریزه نیوز : به هر حال سوشا مکانی دروازه بان پر حاشیه ی قرمزها  در دام حواشی افتاد و به راحتی با کارت قرمز مستقیم آزادی خود را از دست داد و تنها برای چند لحظه خوشی میله های اوین را به جان خرید .

اصلا در این متن قرار  نیست توجیح یا توبیخی برای سوشا مکانی بنویسیم ، تنها چند نکته ای است که لازم است برای عده ای شفاف توضیح دهیم .

  متن قابل تاملی که بعد از زندانی شدن این دروازه بان در شبکه های اجتماعی منتشر شد ، متن دختری بود که خود را نامزد سوشا معرفی می کند و به شدت از مردم گلایه می کند و همه ی ملت ایران را به عقب ماندگی محکوم می کند و به جای اینکه خود را سرزنش کند که چگونه به خود اجازه داده است تمام دیوارهای حیا را در هم بشکند ، جامعه را مقصر می داند و در مقام شاکی بر می خیزد و ادعا می کند که اگر برای سوشا در هر زمینه ای مشکلی بوجود بیاید ، شما مردم را نفرین خواهم کرد و جالب است بداند انکه باید نفرین شود و مورد لعن قرار گیرد دیگری است .

اما در هیمن روزها خیلی ها هم ژست حقوق بشری بخود گرفتند و همه کس را مقصر این اتفاقات خواندند جزء سوشا مکانی و دختری را که با این وضعیت تاسف بار در مقابل دوربین ظاهر شده است .

عده ای این تصاویر را مربوط به زندگی شخصی سوشا خواندند و مدعی شدند که حق اوست در زندگی شخصی اش ازاد باشد ، اما یک سئوال مطرح می شود که زندگی سوشا و امثالهم وقتی از روی پول مفت بیت المال تامین می شود پس به هیچ وجه نمی تواند یک زندگی عادی ، شخصی باشد .

پر واضح است که یکی از دلایلی که این کلیپ و تصاویر و امثال ان به این زودی در دنیای مجازی شیر می شوند و دست دست می شوند ، مربوط به یک زندگی شخصی عادی نیست چرا که اگر چنین باشد روزها چندین و چند نوع از همین کلیپ و تصاویر منتشر می شوند و مورد اقبال کسی واقع نمی شوند و هیچ کس هم برای کنجکاوی ان ها را دانلود و شیر نمی کند .

آری شاید این شب ها سوشا مکانی خواب می بیند که تمام انچه برایش تنها به خاطر چند لحظه ی لعنتی رقم خورده است ، تنها یک کابوس است و چون دوباره بیدار می شود ، می بیند که دیگر اوین واقعیت است و کابوسی در کار نیست .

چقدر گاهی زندگی بی ارزش می شود که با چشم بر هم زدنی تمام خوشی ها از بین می رود .

 

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .