آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

اشتباهات داوری علیه پرسپولیس

لعنت بر پرچم های دروغین

پرچم کمک داور پرچم کمک داور عکاس : محمد سلیمی

باز هم پرسپولیس ، باز هم اشتباهات داوری ، باز هم یک کمک داور !

 

به گزارش ریزه نیوز : چندی بود که هوادارن پرسپولیس به  تصمیمات اشتباه داوران عادت کرده بودند ، از اشتباهات عمدی اول فصل ، از توپ هایی که به سینه و سر بازیکنان می خورد و پنالتی اعلام می شدند .

از کارت قرمزی که داور بازی ذوب آهن به نحوی بازی را در آورد !

هرگز پرسپولیسی ها گل دربی را که به درستی زده شد و در یک تصمیم اشتباه ، کمک داور عزیز ، گل صحیح نوری را آفساید اعلام کرد را فراموش نمی کنند .

اما در ابازی پرسپولیس نفت ، دوباره پرچم ، دوباره اشتباه ، دوباره به نفع استقلال ، گل نفت در شرایط افساید به ثمر رسید و با تفاضل گل ، رقیب دیرینه ی قرمزها با هزار شانس و صلوات به صدر جدول رفت تا کمک داور نشان دهد باد همیشه از سمت استقلال و به نفع این تیم به پرچم کمک داوران می وزد .

قطعا هواداران فوتبال امروز از خود می پرسند چه سری در این اشتباهات نهفته است که یک بار ترکی در اهواز با تصمیم اشتباه قهرمانی را به استقلال هدیه می دهد و درست در مقابل چشم هزاران هوادار آزادی و  میلیون ها بیننده تلویزیونی کمک داور پرچمی اشتباه می زند یا پرچمش را به قصد درست می زند !

چه قهرمان شویم و چه قهرمانی به تیم دیگری هدیه داده شود ، ما پرسپولیسم و قهرمانیم !

 

این مطلب در سایت ارتش سرخ نیز منتشر شده است  .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .