آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

برای پرسپولیسی ها

اینجا سرزمین سرخ ، پرسپولیس ماست

پرسپولیس تهران پرسپولیس تهران انتخاب تصویر : ریزه نیوز

با عظمت مثل پرسپولیس ایران !

به گزاری ریزه نیوز :قبل از هر شرحی باید بنویسم پرسپولیس ، پرسپولیس است ، چون بنای نام پرسپولیس را مردی از جنس خوبی ها زده است و این نام باشکوه در دل مردم ایران زمین ریشه دوانده است و حتی اگر تمام آقایان به رنگ دیگری باشند و یک روزی تاجی شوند و یک روز استقلال را فریاد بزنند ، این مردم هستند که پایه های اساسی این باشگاه مردمی را ساخته اند . بر قلب خود نام آزادگی و تاریخ وطنشان پرسپولیس را حک کرده اند .

پس در روزهایی که مسئولان کاملا محترم هنوز به این نتیجه نرسیده اند که پرسپولیس با میلیون ها هوادار ارزش سرمایه گذاری های عظیم را دارد و اگر از انصاف دور نباشیم حتی هزینه کردن برای پرسپولیس بیشتر از تمام هزینه ها برای ساخت فیلم ها و برنامه و کارهای بی سر و تهی است که با تمام تلاش نمی توانند حتی مخاطبان خود را جذب کنند و این پرسپولیس است که در هر شرایطی تمام جامعه را در گیر خود می کند و قطعا سر حالی پرسپولیس انرژی به جامعه جوان این مملکت تزریق می کند .

متاسفانه به جای این که مسئولان کمک کنند تا پرسپولیس هم مثل تمام باشگاه های بزرگ برندی باشد در خاورمیانه ، در آسیا و حتی در جهان ، ابر و باد و مه و خورشید و فلک در کار هستند تا با هر قیمتی که شده است پرسپولیس را زمین بزنند .

کافی است با هم به ارای کمیته ی انضباطی که تا سردرش را رنگ آبی پاشیده اند بنگریم و  با خود همین فصل را مرور کنیم !

از  مسئولان بلند پایه که در تمام یک دهه ی اخیر با تغییرات مدیران سعی بر تضعیف این باشگاه مردمی داشته اند تا همین کمیته ی داوران و تصمیمات عجیب و فضایی !

اما چندی است که بازیکنان هم برای ما شده اند یک پا مسی و رونالدو و بیل و ... که انگار تمام باشگاه های بزرگ جهان پشت درب منازلشن صف بسته اند که همین امروز با ما قرار داد امضاء کنید و چقدر عده ای ساده هستند که اسیر این حرف های مفت می شوند و افسوس که رسانه ها هم خواسته یا ناخواسته هم سو شده اند با این فوق ستاره های جهان !

فقط صرفا جهت اطلاع :

بین خودمان بماند ، بازیکنانی که تا دیروز حتی یک استپ ساده بلد نبودند چگونه ممکن است راهی اروپا شوند ، لطفا جو را متشنج نکنید شما  همان ستاره های زمان درخشان و امثالهم هستید ، به این که برانکو شما را می خواهد و قرار است در پرسپولیس توپ بزنید ، تعظیم کنید ، به هوادارن میلیونی پرسپولیس و به نام پرسپولیس که تاریخ یک قوم آرایی را با خود دارد !

این مطلب در سایت ارتش سرخ نیز منتشر شده است  .

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .