آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

پاسخ به توهین کیروش

از تکفیر دین تا تکفیر ورزش ، تفکری از جنس استبداد مطلب ویژه

کیروش کیروش طراح : محمد سلیمی

برای مرد بی ادب این روزهای مملکت !

بعد از اینکه محمدبن عبدالوهاب تفکر آدم کشی را در قوانین مذهبی وارد کرد و زنده باد موافق و مرده باد مخالف من را در کتاب قانون خود نوشت و هرکسی که خلاف نظرش قدم بر می داشت را تکفیر می کرد و به همین راحتی خدایی به رنگ خود ساخت و از ان روز تا به امروز که داعشی ها حتی به نوازد چند ماهه هم رحم نمی کنند و به نام دین دروغین خود شعار فقط خدا سر می دهند و با الله اکبر مخالف خود را تکفیر می کنند و ضبح و آتش زدن آدمیت را مباح می دانند کسی باور نمی کرد که تفکری همچون تکفیر مذهب و عقاید در دنیای ورزشی ، آن هم در ایران ما شکل بگیرد .

آری فرقی نمی کند ، تکفیر عقاید مذهبی باشد یا تکفیر عقاید سیاسی و ورزشی !

اما داستان محمدبن عبدالوهاب به بدترین شکل ممکن ریشه دوانده است و سراسر انسانیت را مشمول قانون حیوانی خود کرده است اما بیم ما از عقاید مستر کیروش ، شاگرد سر الکس فرگوسنی است که قطعا اگر این روزها ناخداگاه از تصمیمات عجیب کیروش که همه را به غیر از خود تکفیر می کند اگاه شود ، قطعا در کتاب خود فصلی به نام شاگرد ناخلف خواهد گشود .

اما در روزهایی که کیروش شده است همه کاره ی فوتبال ایران زمین و حتی بعضا تصمیمات فراتر از وزارت ورزش هم اتخاذ می کند و گویا کسی در فدراسیون نیست تا ترمز مرد بی ترمز این روزهای فوتبال ایران را که گویا در رویا از خود بزرگترین مربی دنیا ساخته و حتی می تواند برای تیم های درجه چندم آسیا هم تمام تمرینات پیش فصل تیم ها را تعطیل کند و عجبا مسئولان هم در این مراسم نمایش کیروشی شده اند عروسک های چوبی که با نخ های کیروش به رقص در می آیند .

وقتی حافظه ی فوتبال دوستان این مملکت به قدری ضعیف شده است که کارنامه ی درخشان برانکو را از یاد برده اند و بازی های زیبای تیم برانکو در آسیا و مقدماتی جام جهانی را بکلی از حافظه ی خود پاک کرده اند و قهرمانی در کره را به فراموشی سپرده اند و رده ی 40 جهان را معکوس می بینند و ان را با ارزش تر از رده ی زیر 20 پرفسور می دانند ، کیروش حق دارد تکفیر کند هر کسی را که مخالف او باشد .

اما آقایانی که شیفته ی بازی های اتوبوسی کیروش شده اند و فردوسی پور برایش کلاه از سر بر می دارد و منصوریان تمام افتخار خود را شاگردی کیروشی می داند و برای خودشیرینی برایش خبر دار می ایستد .

کیروش حق دارد برای کشورهایی که تا دیروز توپ ندیده بودند لیگ و تمرینات پیش از فصل را به تعطیلی بکشاند و همه چیز و همه کس را به تمسخر بگیرد .

اما سخنی با بازیکنان پرسپولیس ، شاید که کیروش بخواهد شما را تکفیر کند و در صورتی که مخالف نظرش عمل کنید شما را از لیست تیم ملی خط بزند ، اما این را بدانید که نه کیروشی می ماند و نه صعود و عدم صعودمان به جام جهانی در خاطره ها ، اما خیانت تمام کسانی ها که از پرسپولیس نانی بر سفره می برند و اسیر حیله ی کیروش می شوند ، هرگز از یاد ما نخواهند رفت . چرا که اگر قرار است تیم ملی برای مقابله ی با تیم های آسیایی اماده شود و پرسپولیس محبوب ما هم قرار است به مصاف رقیبان آسیایی خود برود که قطعا چندین برابر تیم ملی کشورشان قوی تر و با برنامه تر هستند .

آقای کیروش ، تیم ملی ما بدون ابهت سرخ معنایی ندارد و قرمز ما بخشی از پرچم ماست

این مطلب در سایت ارتش سرخ نیز منتشر شده است  .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در جمعه, 04 تیر 1395 ساعت 11:32
  • اندازه قلم

دیدگاه‌ها   

0 # اخبار چندرسانه 1396-07-13 07:09
اخبار جهانی ، بهترین و جامعترین سیستم جمع
آوری خبر فارسی و قویترین موتور جستجوی خبر و
جستجوگر هوشمند خبر
اخبار جهان ، با ما از همه چیز
باخبر شوید ، اخبار جهانی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .