آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

عشق یا هوس

عشقی از جنس نفرت عشقی از جنس نفرت

مهم نیست اینجا چند سال سن داشته باشی ، همین که کمی سرت بجنبد ، کلاه بزرگی بر سرت می رود ، فرقی نمی کند ، تو اسمش را عشق بگذار ، دیگران حتی اگر هوس بخوانند برایت مهم نباشد ، چون اینجا دیگر حتی دوستی ها هم بوی هوس می دهد .

 

آن روزها عشق بود و هوس معنا نداشت ، این روزها هوس هست و عشق معنا ندارد ، اینجا حتی کسی که نمی داند هوس چیست هم آلوده ی هوسش می کنند ، چون اینجا اصلا عشقی در کار نیست .

آرام باش ، کمی رژ لب زدن هم عشق می اورد ، عشقی با تمام هوس ، باشد تو سرت را بالا بگیر و با خودت عهد ببند که اسیر هوس ها نمی شوی ، اما اینجا که پر از شیطان شده است ، دل به هوس ندهی ، اسیر شیطان نشوی ، مجبوری اسیر شبکه های دروغین شوی ، راستی اینجا حتی اگر یک زن خوب باشی برای خیلی ها تو یک داف می شوی !

به کدامین کوچه می روی ، با غرور در کدامین کویی می روی ، اینجا شیاطین حاکم شده اند ، نکند حکم دلت باشد و در تمام زندگی ات کیش شوی و در صفحه ی زندگی خیلی راحت کیش و ماتت کنند .

اینجا کافی است که کمی عشوه کنی ، کمی با همه صادق شوی ، کافی است که اینجا حتی سرت کمی بیش تر بجنبد ، باشد تو هر چه نامش را می گذاری بگذار من هوس می خوانمش چون این روزها عشق را به دو ریال می فروشند !

اینجا عشق مرده است مرده است بفهم ، نفهم !

 

همراهان محترم ، تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است ، لطفافقط با ذکر منبع مطالب را منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .