آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

الگوهای کاملا کثیف

بازیگران بی حجاب بازیگران بی حجاب انتخاب تصویر : ریزه نیوز

هرچه گندد نمکش می زنند وای به آن روز که بگندد نمک ، اما این روز ها نمک به کنار حتی نمکدان هم گندیده است .

 

به گزارش ریزه نیوز : متاسفانه قرار بود از پول بیت المال برای فرهنگ سازی در این مملکت هزینه شود و امروز عده ای پول بیت المال را به جیب می زنند و صرف رژ لب و گونه ای می کنند و ابرو کمون و گیسو کمند در رسانه ها عکس های مبتذلی منتشر می کنند که روزی قرار بود الگوی یک زن مسلمان باشند .

متاسفانه خانم و اقایان بازیگری که در طول این سال ها از هنر بازیگری متاسفانه حرکات جلف و مسخره بازی یاد گرفته اند و بیشتر بازی شان شبیه دلقک بازی است ، شده اند الگو ، الگوی ما ، و چه بد سرشت هستند کسانی که نان از جیب ملت می خورند و در شبکه های اجتماعی برای ما عریانی و بی حجابی را تبلیغ می کنند .

اگر چشم از قاب تلویزیون برداری ، گویا بازیگران سینمای جمهوری اسلامی ایران در خیابان ها غرب قدم می زنند و از عکس های یهویی شرم آور و بعضا بازی با حیوانات و افتخار از همنشینی با  سگ برای ما  از فرهنگی می گویند که تمامش بی فرهنگی و عریانی است .

افسوس باید خورد که این روزها بازیگران ما ، تمام هنر را در نیم کیلو رژ لب می بینند و بس !

 

 

 

همراهان محترم ، تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است ، لطفافقط با ذکر منبع مطالب را منتشر کنید .

 

 

 

 

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .