آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

بگذارید پرنده ها پرواز کنند

نقاشی پرنده ها نقاشی پرنده ها طراح : لیلی

 

 

اگر قرار بود پرنده ها را در قفس کنند ، چه نیازی به بال و پرواز بود .

 

 

به گزارش ریزه نیوز : در این روزها که شکار از تفریحات عده ای شده است و تمام سرگرمیشان به در بند کشیدن پرنده های زیبا ست و تعداد شکار این این پرنده ها دوست داشتنی را افتخار می دانند و در قفس کردن پرنده ها را از جاذبه های فروشگاه و منازل خود می دانند .

 

بعد از این همه سال نفهمیدیم که تماشای یک پرنده ی ناز و دوست داشتنی در قفس چه دیدنی دارد که عده ای را به خود مجذوب می کند ، کاش روزی برسد که آدمیان تمام قفس ها را بگشایند .

 

هنرمندی خوش ذوق با تمام احساسش پرنده هایی را در قاب تصاویری نقاشی کرده است که آزادانه زندگی می کنند و در این نقاشی ها دیگر خبری از قفس ساز و شکار چی و کسی که قفس می خرد نیست . تصاویر زیبایی از پرندهای دوست داشتنی که دیدنش خالی از لطف نیست .

 

تصاویر ارسالی از هنرمند سرکار خانم لیلی ، به خاطر این نقاشی های زیبا و دیدنی از ایشان بسیار سپاسگزاریم .

نقاشی زیبا

 

همراهان محترم ، تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است ، لطفافقط با ذکر منبع مطالب را منتشر کنید .

 

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
محتوای بیشتر در این بخش: « الگوهای کاملا کثیف زنگ شهادت »

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .