آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

چقدر عریانی زشت است

فصل پاییز فصل پاییز عکاس : محمد سلیمی

فصل پاییز را با روزهای همیشه دلگیر مهر آغاز کردیم و هوای سرد پاییزی فضای خاصی به روستای ریزه داده است .

 

به گزارش ریزه نیوز : برگ های سبز چندی است که تغییر شکل داده اند و زیبایی و سرسبزی خود را به اجبار  به برگ های رنگارنگ داده اند و این روزها فضای روستا غرق رنگ ها شده است .

خش خش برگها ، ریزش برگ ها و ان طرف تلاش کلاغ هایی که همچنان در تلاش هستند تا گردو برای زمستان جمع کنند ، خبر از فصل سرد کوهستان دارند .

 تمام زیبایی های روستا را حتی در جوی آبی که از زیر برگ های خشک می گذرد و موسیقی خش خش برگ های کف جویی  ، تمامش آیه هایی برای ستایش خداوند است و ما چقدر سبک از کنار تمام این زیبایی ها می گذریم .

پاییز است ، برگها با تمام غرورشان در حال ریزش هستند و درختان گویا بد جوری نیت خداحافظی با شاخه ها دارند و چقدر دلگیر است درختان پیر روستایی که دوباره مجبور شده اند تا برای فصل سرد زمستان رخت از تن به در کنند و تمام زیبایی و سرسبزی خود را به عریانی داده اند .

راستی چقدر عریانی زشت است .

 

همراهان محترم ، تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است ، لطفافقط با ذکر منبع مطالب را منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 20 مهر 1394 ساعت 20:52
  • اندازه قلم
محتوای بیشتر در این بخش: فصل برگها »

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .