آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

فرمانداری شهرستان فاروج

اشتباه عجیب وب سایت فرمانداری فاروج

روستای ریزه روستای ریزه عکس: ریزه نیوز

در تمام سال ها از این همه بی توجهی آقایان در حق مردم روستای ریزه متعجب بودم تا اینکه امروز متوجه شدم اصلا روستایی به نام ریزه انگار وجود خارجی ندارد .

به گزارش ریزه نیوز : در حالی که متاسفانه روستای ریزه هیچ گونه امکاناتی ندارد و از نظر آب اشامیدنی تا آنتن های تلفن همراه و صداو سیما و ... در تنگنا قرار دارد و صدای مردم روستای ریزه به گوش کسی نمی رسد متاسفانه متوجه شدیم ، کلا اقایان از وجود روستا ریزه بی خبر هستند .

برای پی بردن به این ادعا کافی است سری به وب سایت فرمانداری شهرستان فاروج بزنید ! در صفحه ی اول این وب سایت با تصویری روبه رو خواهید شد که قطعا شگفت زده می شوید!

تصویری زیبا از روستای ریزه و عکاس خبرنگار ریزه نیوزکه به نام روستای استاد ثبت شده است و طبیعت زیبا ودیدنی روستای ریزه را به نام روستای استاد به بازدیدکنندگان خود معرفی می کنند .حال جای سئوال اینجاست که چگونه ممکن است هیچ یک از کارمندان فرمانداری حتی یک بار هم روستای زیبا و دیدنی ریزه راندیده باشند ؟

امیدواریم که این اشتباه عجیب سهوی باشد و هر چه سریع تر اصلاح شود .

 

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 29 شهریور 1396 ساعت 21:19
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .