آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

سه فصل و یک تصویر

فصل زیبا و دیدنی فصل زیبا و دیدنی عکاس : محمد سلیمی

اینجا کافی است کمی بیشتر دقت کنی ، تا جلوه های زیبای بهشتی را در دل کوهستان سرد ریزه نظاره کنی .

 

به گزارش ریزه نیوز : در این تصویر بدون شک سه فصل زیبا را با هم خواهی دید ، آری درخت بید زیبایی که انگار یادش رفته است و هنوز در دل تابستان مانده است ، جلوه ای از سر سبزی و زیبایی تابستان را به تو پیشکش می کند .

در گوشه ی تصویر درختان گیلاس و زرد آلو و گردو ، رنگ سبز خود را به زردی داده اند تا جلوه ای طلایی به عکس بدهند و چقدر زیباست پاییز و فصل رنگها و خش خش برگ های درختان .

برف ، سرما و کوچ پرنده ها به کنار ، کوهی که پوشیده از برف است و در کنار استواری و عظمتی که به روستا بخشیده است ، انگار لباس سفید عروسی را بر تن کرده است و تو را به مراسمی از زیبایی های زمستان دعوت می کند .

آری اینجا ریزه است روستایی که کسی آن را نمی بیند و غریبه ها که این روستا را نمی شناسند و اهالی روستا که کاملا به زادگاهشان بی توجه شده اند .

 

 

همراهان محترم ، تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است ، لطفافقط با ذکر منبع مطالب را منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .