آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

تصاویر زیبای زمستانی در روستا

زمستان روستای ریزه زمستان روستای ریزه عکاس : محمد سلیمی

در حالی که پاییز با تمام زیبای هایش به پایان خط رسیده است و به زودی فصل سفیدی از راه می رسد ، روستای ریزه پوشش زمستانی به خود گرفته است .

 

به گزارش ریزه نیوز : هوا سرد شده است و پرنده ها از روستا کوچ کرده اند و تنها صدای قار قار کلاغ هاست که از هر گوشه ی روستا به گوش می رسد .

هوا سر شده است و برف همه جا را سفید پوش کرده است و گویا کوه رو به روی روستا رخت عروسی زیبا و دلربا بر تن کرده است و چارقد سفیدش تا پای کوه کشیده شده است .

رودخانه یخ بسته است و چقدر زیباست وقتی صبح ها مه نقاب بر صورت روستا می کشد و تمام عظمت کوهها را در خوب محو می کند  و باغ ها پشت مه پنهان می شوند .

اینجا با تمام سردی هوا ، زمستانش دیدنی است و نوشیدن یک لیوان چای داغ بر جان می نشیند .

تصاویر زیبای زمستان

 

تصاویر دیدنی

 

عکس های روستای ریزه

 

برف زیبا در روستای ریزه

همراهان محترم ، تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است ، لطفافقط با ذکر منبع مطالب را منتشر کنید .


این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .