آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

صدای روستا

 

 ریزه نیوز : با تلاش های شبانه روزی جوانان روستای ریزه سرانجام کلیپ زیبای  خبر ها و حواشی روستا به سبک بخش نود درجه ی برنامه ی 90 با صدای مشابه عادل فردوسی پور جهت دانلود آماده شده است .

تلاش مدیران ریزه نیوز این است تا به حول قوه ی الهی در صورت امکان صدای روستا به صورت مستمر با توجه با استقبال شما خوانندگان محترم ریزه نیوز آماده شود .

 

صدای روستا کلیپی است از تصاویر و حاشیه های جالب و دیدنی روستایی دور افتاده ،کلیپ تصویری صدای روستا بدون هیچ سانسور و ف ی ل ت ری تمام مشکلات روستا را با زبانی طنز نمایش می دهد .

این کلیپ زیبا که گوشه ای از درد ها و مشکلات روستا به نمایش می گذارد فوق العاده زیبا و جذاب تدارک دیده شده است .ازاین پس بخش های مختلف صدای روستا در همین صفحه منتشر خواهند شد .

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستیم .انتقادات سازنده ی شما سبب هرچه با کیفیت تر شدن این کلیپ زیبا خواهد شد پیشنهادات شما مایه ی دلگرمی ماست .

به تمام نظرات و انتقادات شما در سری جدید صدای روستا ترتیب اثر داده خوهد شد .هم چنین به زودی سری دم کلیپ صدای روستا منتشر خواهد شد.
 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در جمعه, 26 دی 1393 ساعت 21:02
  • اندازه قلم
محتوای بیشتر در این بخش: یار دبستانی روستایی ! کلیپ »

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .