آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

مجهز ترین پارک جهان

جان مولا حرفم را گوش کن ، شمع بیت المال را خاموش کن ...

ریزه نیوز : عده ای بر این باور هستند که تنها میلیاردها پول جزء بیت المال است و اگر کسی در قبال مقدار ناچیزی بیت المال بی توجهی کند ، جزء خسارت به بیت المال نیست . اما غافل از این هستند که حتی انداره ی ارزنی هم اگر بیت المال باشد باید در قیامت جواب گوی میلیون ها نفر باشد .

داستان تکراری ما ، مشکلات روستای دور افتاده ی ریزه است که ، با تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی ، آقایان در اقدامی عجیب ، با صرف هزینه ای بسیار ، زمینی ناهموار را تبدیل به پارکی کردند ، که در این روستای کاملا سرسبز و زیبا ، در بین اهالی ده ، به پارک بیابانی معروف شد .

پارک روستا

بعد از این که با تجهیزات سنگین و هزینه زیادی این پارک را آماده بهره برداری کردند ، حتی یک نفر به این که پارک راه ندارد ، معترض نشد و حال با گذشت چند سال از افتتاح پارک بیابانی ، حتی چند کودکی هم که قرار است  با وسایل این پارک مشغول شوند ، با سختی و مشقت زیاد باید ، از کوه بالا بروند !

شوراهای عزیز برای این پارک راه نساختند بماند ، متاسفانه از محل اعتبارات روستا وسایلی را هم که خریده بودند ، به صورت دپو دراین پارک انبار کردند و رفتند ، تا نه کسی بتواند از این وسایل استفاده کند و نه اینکه قابل استفاده باشد .

پیش بینی می شود به زودی تمام وسایل این پارک ، از بین بروند !

آقایان لطفا از خواب برخیزید.

 

 

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در پنج شنبه, 09 بهمن 1393 ساعت 07:39
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .