آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

کلیپ حاشیه در حاشیه

حاشیه های یک روستای زیبا حاشیه های یک روستای زیبا طراح : محمد سلیمی

 

 

بعد از مدت ها پس از انتشار کلیپ 90 درجه ی روستایی که با استقبال همراهان محترم ریزه نیوز همراه بود  ، این بار با تلاش مدیران ریزه نیوز کلیپ زیبای حاشیه در حاشیه به سبکی  کاملا متفاوت آماده شده  است .

 

به گزارش ریزه نیوز : حاشیه در حاشیه با صدا و موزیکی جدید از تمام مشکلات روستای ریزه ساخته شده است که بر پایه جملات طنز به خاطر پیگیری نکردن مشکلات روستا به مسئولان محترم روستا اعتراض شده است .

 

در این کلیپ خواهید دید :

 

وضعیت تاسف بار مسکن در روستا که با انتقاد شدید حاشیه در حاشیه رو به رو شده است .

 

در بخش کمبود آب ، حاشیه در حاشیه مستقیم به مسئولان محترم به خاطر تمام بی خیالی که دارند به شدت معترض شده است .

 

در بخش ورزشی مشکلات ورزشی روستا از فوتبال تا دوز و الک و دولک با زبانی طنز بیان شده اند و  در کنار آن تغییر شغل دروازه بانی روستای ریزه را خواهید دید .

 

در بخش مد و رپ روستا بخشی از کلیپ ترانه ی رپی که توسط جوان روستایی اجرا شده است با هم خواهیم دید .  

 

در این کلیپ چهار عقاب طلایی به تعدادی از عزیزان تقدیم می شود .

 

در مهم ترین بخش حاشیه در حاشیه هم ریزه نیوز تندیس های خود را به حاج عباس قانعی ، علی شفایی و دهیار روستای ریزه تقدیم می کند .

 

این کلیپ جذاب و دیدنی را از لینک زیر دانلود کنید .

دانلود کنید

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .